Profesjonalne szkolenia językowe dla firm i biuro tłumaczeń

What shall we DO for you?Organizujemy różnorodne kursy języka angielskiego o tematyce ogólnej, biznesowej lub specjalistycznej (np. z zakresu logistyki, bankowości , turystyki). Zajęcia mogą odbywać się w małym grupach lub mieć charakter kursu indywidualnego. Bez względu na to jakim kursem są Państwo zainteresowani, program szkolenia zostanie dostosowany specjalnie do Waszych potrzeb.

Jak to robimy?

  • Poznajemy Państwa oczekiwania względem kursu językowego, oraz cele, jakim nabyte umiejętności językowe będą służyć: codzienna komunikacja (general English), wykonywanie obowiązków służbowych (Business English, Business for Accounting, etc.)
  • Przeprowadzamy test sprawdzający umiejętności językowe uczestników szkolenia (pisemny i ustny).
  • Na podstawie zdobytych informacji o Państwa oczekiwaniach i wynikach testu poziomowego, opracujemy specjalny program szkolenia.
  • Co 4 miesiące otrzymają Państwo sprawozdanie z postępów słuchaczy - motywuje to uczestników kursu, a ich wyniki utwierdzają Państwa w przekonaniu, że wybór naszej firmy był trafną decyzją.
  • Materiały dydaktyczne to ważny element każdego kursu, dlatego też dostosowujemy je do programu szkolenia i potrzeb słuchaczy. Nie ograniczamy się do jednego tytułu czy wydawnictwa. Korzystamy z różnych materiałów i pomocy interaktywnych, tak aby zajęcia były urozmaicone i ciekawe.
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd naszych lektorów do Państwa firmy, dzięki czemu nasi słuchacze nie tracą czasu na dojazd. Poza tym frekwencja na zajęciach odbywających się w miejscu pracy jest zdecydowanie wyższa.
  • Nasi lektorzy to profesjonaliści w każdym calu. Posiadają nie tylko odpowiednie wyksztalcenie kierunkowe ale też doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno ogólnego jak i biznesowego. A poza tym kochają swoją pracę i zarażają pozytywnym nastawieniem. Z nami nauka języków obcych to przyjemność.